Velkoobchod a maloobchod kosmetiky Tasha

Firma Tasha je na české a slovenském trhu již od roku 2000.  Zabývá se profesionálními produkty a je velkým odborníkem v oblasti kosmetiky, manikúry a nehtového designu, pedikúry a permanentního make-upu. Já používám ve svém JH Ateliéru tuto značku již od roku 2004 a jsem s ní velmi spokojená. Tasha má nejen velký sortiment zboží pro profesionální manikérky, nehtové designérky, pedikérky, kosmetičky, ale i pro koncové zákazníky.

V oblasti manikúry pedikúry a nehtového designu mají velmi kvalitní modelovací gely např. Pink, Perfect Refill, Problematic. Nově uvedli na trh i velmi kvalitní modelovací gel Resilience. Tento gel se liší svým novým složením, které mu umožňuje použití jak v UV lampě, tak i v LED lampě. Dále jsou to barevné gely, nástroje na pedikúru, UV lampy, náhradní zářivky, pilníky, štětce a mnoho jiného sortimentu zboží, jako jsou např. lepidla, odlakovače, čističe, dezinfekce, výživy na nehty, umělé tipy, buničina atd. Tasha dokáže uspokojit jak profesionály, tak začátečnice nejen svým sortimentem ale i cenou.

 

V oblasti kosmetiky mají také velmi kvalitní sortiment zboží, zvláště pak téměř bezbolestné depilace, kterou lze provádět již druhý den po oholení od italské značky Italwax- Filmwax.Dále potom kvalitní vosky Roll on, předdepilační přípravky a podepilační přípravky, cukrovou pastu, papírky na depilaci, netkanou textílii, kosmetické tampóny, role, čepice, přístroje na depilaci jako jsou ohřívače včetně příslušenství, parafínové vany a parafíny. V neposlední řadě mají kvalitní barvy       na řasy a jejich okolí od značky RefectoCil.

PUM permanentní make-up je u Tashy na velmi vysoké úrovni. Využívají novou technologii – čárkovaná metoda. Mají vysoce kvalitní pigmenty, jehly do přístrojů, čepelky, anestetikum, přípravky před a po PUM, SC Color X, moduly, přístroje na PUM, SKINIAL, tréninkové pomůcky, přípravky na Mezpterapii a dopňky.