Modeláž nehtů

Nehtovou modeláží se zabývám již od roku 2001. Tato profese mě pohltila, zaujala a naplňuje až do dnes. Velmi ráda zkouším nové materiály a techniky abych mohla vám klientkám nabídnout nejen kvalitní materiál známých značek, ale i nové trendy v nehtovém desingu. Upravu nehtů provádíme pomocí modelace na tipy, šablony i přírodní nehty. Používáme špičkové UV- gely, gellaky, akrylový systém předních výrobců, které byly schváleny Státním zdravotním ústavem ČR a jsou k nehtům i pokožce rukou velmi šetrné. Ateliér nabízí individuální přístup ke každé klientce, zvlášť s ohledem na její tvar netu, profesi i přání…Každý nehet je jiný a proto volbu materiálu a postup při modeláži nepodceňujeme. Dnes firmy nabízí mnoho druhů gelů s různou tvrdostí, barevností a hustotou. To vše u nás v ateliéru najdete – profesionální materiály i profesionální přístup.

Ceník nehtová modeláž

Druh modelážePopisCena
Gelová modeláž Nové nehty včetně francie 650 Kč
Akrylová modeláž Nové nehty včetně francie 650 Kč
 Gellak Potažení gellakem nebo gelem 400 Kč
 Doplnění gelem Doplňení včetně zdobení500 Kč
 Doplňění akrylem Doplnění včetně zdobení 500 Kč

Kurz modeláže nehtů

Na naší prodejně se můžete domluvit i na konzultaci, poradenství nejen v oblasti nehtové modeláže a manikúry, ale i školení a vzdělávání, neboť se u nás v ateliéru konají vzdělávací akreditované kurzy MŠMT více na stránce vzdělávání.

JH Atelier dočasně uzavřen

Z důvodů omezení šíření koronavirové infekce a na základě nařízení vlády č.82/2020 je náš salón uzvařen minimálně do 24.3. 2020. V případě požadavku na přeobjednání termínů nás prosím kontaktujte až po obnovení naší činnosti, o čemž Vás budeme informovat zde a na našem facebokovém profilu.

Děkujeme za pochopení.