Pedikúra

Pedikúře se věnuji již  od roku 2003. I tato profese se stala mým koníčkem. Řada stálých a spokojených klientek je mi velkou odměnou.

Pedikúra je název pro péči o vaše nožky. Vybrat či zkombinovat si můžete pedikúru šitou na míru. Pokud potřebujete jen odstranit ztvrdlou kůži, doporučila bych pedikúru klasickou. Pokud se chcete nechat i hýčkat a pedikúru  si náležitě užít, doporučila bych Vám V.I.P. pedikúru, která je zaměřená nejen na náročného klienta, ale i na relaxaci a odpočinek, který si vaše nožky po celodenní práci zaslouží. Můžete si i nakombinovat klasickou pedikúru s masáží – velmi oblíbená varianta.

Druh pedikúry Popis služby Doba trvání Cena
 Mokrá pedikúra klasická  odstranění ztvrdlé kůže, úprava délky nehtu, peeling, lakování  45minut  280 Kč
 V.I.P. Pedikúra  pedikúra klasická včetně 20minutové masáže nohou a zábalu nohou  50-60minut  350 Kč
 Pedikúra léčebná  vhodná pro diabetiky, odstranění kuřího oka 45minut  250 Kč
 Špona podofix  úprava nehtu včetně nalepení a vypodložení nehtu  30-40minut  500 Kč
Masáž nohou uvolňující masáž nohou 20minut 80 Kč

Pedikúra pro dámy

Pedikúra pro pány

 V.I.P. pedikúra

Pedikúra léčebná

Masáž nohou

Pedikúra klasická + masáž  nohou

Špona podofix

Aktivní nalepovací špony podofix  lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty bez ohledu věku. Kromě toho se tento systém doporučuje k ošetření hypergranulace a kuřího oka v nehtovém valu. Obzvlášť se doporučuje používat, jestliže je nehtový val příliš úzký na vložení očka drátku. Aplikace s tímto systémem je velmi jednoduchá a poskytuje rychlé ošetření klienta. Špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu. Aplikace je bezbolestná. Po ošetření šponou podofix klienti cítí úlevu a vidí sami zlepšení a rovnání nehtu…