Pedikúra

Pedikúře se věnuji již  od roku 2003. I tato profese se stala mým koníčkem. Řada stálých a spokojených klientek je mi velkou odměnou.

Pedikúra je název pro péči o vaše nožky. Vybrat či zkombinovat si můžete pedikúru šitou na míru. Pokud potřebujete jen odstranit ztvrdlou kůži, doporučila bych pedikúru klasickou. Pokud se chcete nechat i hýčkat a pedikúru  si náležitě užít, doporučila bych Vám V.I.P. pedikúru, která je zaměřená nejen na náročného klienta, ale i na relaxaci a odpočinek, který si vaše nožky po celodenní práci zaslouží. Můžete si i nakombinovat klasickou pedikúru s masáží – velmi oblíbená varianta.

Druh pedikúryPopis službyDoba trváníCena
Mokrá pedikúra klasickáodstranění ztvrdlé kůže, úprava délky nehtu, peeling, lakování 45 minut330 Kč
 V.I.P. Pedikúrapedikúra klasická včetně 20minutové masáže nohou a zábalu nohou50-60 minut450 Kč
Pedikúra léčebnávhodná pro diabetiky, odstranění kuřího oka45 minut330 Kč
Špona podofixúprava nehtu včetně nalepení a vypodložení nehtu30-40 minut500 Kč
Masáž nohouuvolňující masáž nohou20 minut120 Kč
Parafínový zábal nohou110 Kč
Gelová modeláž nehtů na nohou350 Kč

Pedikúra pro dámy

Pedikúra pro pány

 V.I.P. pedikúra

Pedikúra léčebná

Masáž nohou

Pedikúra klasická + masáž  nohou

Špona podofix

Aktivní nalepovací špony podofix  lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty bez ohledu věku. Kromě toho se tento systém doporučuje k ošetření hypergranulace a kuřího oka v nehtovém valu. Obzvlášť se doporučuje používat, jestliže je nehtový val příliš úzký na vložení očka drátku. Aplikace s tímto systémem je velmi jednoduchá a poskytuje rychlé ošetření klienta. Špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu. Aplikace je bezbolestná. Po ošetření šponou podofix klienti cítí úlevu a vidí sami zlepšení a rovnání nehtu…

JH Atelier dočasně uzavřen

Z důvodů omezení šíření koronavirové infekce a na základě nařízení vlády č.82/2020 je náš salón uzvařen minimálně do 24.3. 2020. V případě požadavku na přeobjednání termínů nás prosím kontaktujte až po obnovení naší činnosti, o čemž Vás budeme informovat zde a na našem facebokovém profilu.

Děkujeme za pochopení.