Manikúra – IBX

Proč zrovna nehty? Krásné nehty jsou naší dokonalou vizitkou

Nehty jsou důležitou složkou našeho celkového vzhledu. V případě kvalitní péče mohou zanechat jedinečný a působivý dojem. V našem nehtovém studiu se postaráme o to, aby Vaše nehty byly zdravé a krásné. Také Vám poradíme a zkonzultujeme, jak o ně pečovat a jaké produkty využívat s ohledem na několik faktorů: na kvalitu nehtů, která je nám často geneticky dána, na práci, kterou vykonáváme, a také na naše přání a požadavky, jak by měly nehty vypadat a co se nám líbí.

Č. Druh manikúry Popis Cena
1. Klasická Ošetření -cutigue,odstranění oduřelých částí buněk, úprava délky nehtu, olejíček+lakování 210 Kč
2. Klasická s leštěním  Ošetření- cutigue, úprava délky a tvaru nehtu, vyleštění nehtové ploténky 210 Kč
3. V.I.P. manikúra Ošetření- manikúra 1. + 2. + peeling,10.minutová masáž rukou+ zábal + lakování 310 Kč
4. P-shine manikúra Očetření – pomocí p-shine pasty, která obsahuje včelí vosk, vitamíny …. 210 Kč
5.  IBX-Systém Ošetření- cutigue a aplikace IBX + lakování Lumos 280 Kč

 

IBX

Systém IBX- tento dvoufázový systém je absolutní a jedinečnou novinkou na trhu, výsledek uvidíte sami již po první aplikaci.

IBX spojuje jednotlivé vrstvy nehtové ploténky, neváže na sebe keratin, čímž se nehet stává pružným a pevným, nikoliv křehkým!! 

Je speciálně vyvinutý  pro :

Vezměte si sílu od IBX , abyste vaší zákaznici nabídly profesionální zpevnění přírodního nehtu. Sami budete překvapeni jak rychle a přesně systém IBXpůsobí!!!

Lumos

tento dvoufázový lak zabraňuje štěpení a praskání nehtů. Má velmi vysoký lesk a v kombinaci se systémem IBX  je dokonalý produkt pro Vaši manikúru.