Prodlužování a lepení řas

Kontakt:
Jaroslava Bartůňková +420 727 817 688

Druh prodlužování řas GlamourCena
 Nové prodloužení řas řasa na řasu500–700 Kč
 Doplnění prodlužování řas řasa na řasu300–400 Kč

Jak se řasy prodlužují?

Prodlužování řas je žhavou novinkou, prozrazené tajemství hollywoodských hvězd. Jedná se o techniku lepení řasy na řasu. Spojení je tedy neviditelné, proto tak přirozené a zároveň pevné.

Čím se řasy lepí?

K aplikaci se používá hypoalergenní medikální adhesivum, speciálně vyvinuté k prodlužování řas.
Medikální adhesivum je lepidlo využívané v plastické chirurgii na lepení ran bez použití stehů. Tato převratná novinka v líčení znamená, že spojení je pevné, flexibilní, odolné a hlavně bezpečné.

Jak dlouho trvá aplikace prodlužování řas?

Aplikace trvá 1 – 2.5 hodiny, dle počtu aplikovaných řas. Zahuštění řas cca 1,5h. Doplnění řas cca 1-1,5h.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Doplňování odrostlých řas se provádí jednou za 3 – 4 týdny. Životní cyklus vlastních řas je 3 měsíce. S doplňováním je možné prodloužené řasy nosit stále, neboť vlastní řasy nezatěžují. Anebo je možné nechat řasy vždy odrůst a pak znovu aplikovat nové řasy.

Mohu s prodlouženými řasami do vody?

Řasy Glamour vynikají maximální lehkostí, přirozeností, bezstarostnou péčí, jsou odolné vůči vodě, nepřízni počasí i mechanickému poškození. První dva dny doporučujeme se vodě vyhýbat, než se adhesivum zafixuje.

Jsou semi-permanentní řasy Glamour bezpečné?

Ano, naše lepidlo splňuje nejpřísnější pravidla amerického trhu a Evropské Unie. Řasy Afroditi jsou hypoalergenní a nemůžou poškodit vaše řasy, pokud vám je aplikuje řádně vyškolený specialista dodržující zásady bezpečné aplikace kurzu Glamour prodlužování řas. Hlavní roli v bezpečnosti hraje medikální adhesivum. Medikální adhesivum Extra je vyrobeno v USA. Jsme na trhu již pátým rokem a na naše medikální adhesivum nebyla žádná alergická reakce. Zkušenosti ověřené časem jsou naší devizou.

Na co si mám dávat při prodlužování řas pozor?

Především na levné nahrážky z Asie a neodbornou aplikaci. Vždy vyžadujte certifikaci osoby, která Vám bude řasy provádět. Postoupení alergického testu je samozřejmostí.

Jak poznám kvalitní lepidlo?

Především dejte na reference. Medikální adhesivum nesmí při aplikaci vydávat dráždivé výpary a oko Vás nesmí jakýmkoliv způsobem dráždit.

Nejnovější technologie neviditelného spoje lepením řasy na řasu.  Díky přirozenosti, nenáročnosti a především neodolatelnému půvabu, tato novinka otřásla světem. S řasami Glamour se ráno probudíte již „nalíčená“ a jste kdykoliv upravená  a můžete se s nimi bezstarostně oddávat svým oblíbeným aktivitám  jako je sport, plavání či sauna bez obav z kruhů pod očima. Vyzkoušejte je a zvyknete si na ně pro jejich pohodlí, více než na vlastní.  Líčit se můžete, ale již nemusíte. Řasy, které Vám budou muži obdivovat a ženy závidět.